Армія РФ намагається перехопити ініціативу, наступаючи одночасно на кількох напрямках – ISW

Російські війська намагаються повернути собі ініціативу, проводячи одночасно кілька наступальних операцій на сході України. Хоча, чи вдасться російським військам цього досягти, не ясно.
Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).
Зараз ситуація на фронті дуже важка, зазначають у Генштабі ЗСУ, але саме українські війська зберігають ініціативу на найважливіших ділянках.
Зараз дивляться
Раніше головнокомандувач ЗСУ, генерал Валерій Залужний заявив, що найскладнішими напрямками є Авдіївський, Куп’янський та Мар’їнський, але, незважаючи на це, Сили оборони продовжують контрнаступальні дії на невизначених територіях.
Командувач Сухопутних військ, генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що російські війська ведуть одночасні наступальні дії на кількох напрямках і особливо намагаються повернути ініціативу на північ і південь від Бахмута.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-15 06:36:49