Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Арешт рахунків «Облтеплокомуненерго» на споживачах не позначиться

Арешт рахунків «Облтеплокомуненерго» на споживачах не позначиться

На споживачах арешт рахунків чернігівської теплопостачальної компанії «Облтеплокомуненерго» не позначиться.

Як зазначає, голова правління компанії Віктор Геращенко, проблеми можуть виникнути із виплатою зарплат працівникам підприємства.

«Газ є, все працює, але будуть проблеми з виплатами за енергоносії, за природний газ, заробітна плата, податки і таке інше. Якщо такі будуть постійні дії, от це і людей торкнеться», – розповів Геращенко.

Зазначимо, що виконавча служба арештувала банківські рахунки двох підприємств Чернігівщини – АТ «Облтеплокомуненерго» та КП «ПрилукиТеплоВодопостачання». Причиною арешту чернігівської компанії стала невиплата пені компанії «Нафтогаз України» у розмірі 15 мільйонів гривень.

«По раніше сплаченим договорам, які «Облтеплокомуненерго» вже сплатило за поставлений природний газ, була нарахована пеня. Вони зараз виставили через приватного виконавця. Ця пеня повинна була б списана бути державою відповідно до закону 1730, якщо б Верховна Рада проголосувала вчасно. Вона повинна була проголосувати в серпні. Не проголосувала. У вересні не проголосувала. Це все – це відтермінування, а НАК «Нафтогаз України» не чекає», – пояснив Віктор Геращенко.

З його слів, заборгованість «Облтеплокомуненерго» перед «Нафтогазом» виникла головним чином через борги людей. На сьогодні заборгованість за опалення і гарячу воду становить 120 мільйонів гривень.

Компанія готова до опалювального сезону на 95% сказав Віктор Геращенко. Цього року підприємство провело ремонти на 45 ділянках міста, потрібно провести ще на семи. Завершити їх планують до 1-го жовтня.

Джерело – Суспільне

Фото – з мережі

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.09.2020