Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Apple зламала “iPhone з недоліком” після скарги власника: зробили тільки гірше

Власник iPhone з Сан-Франциско подав до суду на Apple, яка відмовилася ремонтувати його смартфон за гарантією. Позивач вимагає грошової компенсації, аналогічної вартості гаджета.

Власник смартфона вимагає від корпорації $ 1 383 – рівно стільки коштує iPhone 12 на сайті компанії.

За заявами чоловіка, він придбав смартфон в магазині Apple 2020 року, і зараз гаджет має гарантію до грудня 2022 року.

Після придбання гаджета у В’єтнамі, Кім повернувся до США, але iPhone не працював належним чином з SIM-карткою місцевого оператора. Чоловік відніс пристрій до місцевого сервісного центру Apple, де йому відмовили в ремонті. За словами власникам iPhone, відновлювати смартфон йому відмовили через “зміни в роботі гаджета”.

Коли Кіму повернули смартфон, він виявив зламаний лоток для SIM-картки, які раніше був цілим.

Після скарги в компанію Better Business Bureau, Apple заявила, що смартфон відремонтували б в тому випадку, якби його зламали під час перевірки.

І хоча компанія анулювала гарантію на пристрій, Кім знову звернувся в компанії та запропонував відремонтувати iPhone своїм коштом, але йому знову відмовили.

Суд над Apple запланований на кінець листопада цього року.

Нагадаємо, що і захист даних iPhone має свої недоліки — раніше китайські хакери змогли зламати новенький смартфон компанії і iOS 15 за одну секунду. З метою безпеки, про спосіб обходу захисту не стали повідомляти. Швидше за все злом відбувався за допомогою посилання в Safari, після натискання на яку шкідливий код обходив захист.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-25 17:34:56

Магазин Автозапчастин м.Ніжин