Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Apple відкрила вакансію україномовного аналітика для Siri

Компанія Apple оголосила про нову вакансію – аналітик анотацій для системи Siri українською мовою. Siri – це персональний помічник, який розмовляє, дає відповіді на запитання, виконує деякі завдання.

Основні критерії до претендента – відмінне знання української та англійської мов, чудові навички слухання, здатність розуміти українські діалекти.

Серед інших вимог – типові характеристики на кшталт самоорганізованість, гнучкість, вміня працювати в команді, уважність до деталей тощо.

За словами Apple, під час роботи кандидат слухатиме та транскрибуватиме аудіоматеріали. Також він стежитиме, як Siri використовує мову, оцінюватиме якість її відповідей.

Крім того, у обов’язки входить проведення операцій з даними клієнтів, аналітика. Офіс знаходиться у місті Корк (Ірландія).

Новинки Apple 2020 та Netflix українською

У середині вересня компанія Apple традиційно представила світу свої новинки. Цьогоріч ними стали iPad 8, iPad Air, годинник Apple Watch 6 та бюджетний варіант Apple Watch SE.

Також виробник заявив про впровадження єдиної підписки на всі сервіси. Будуть доступні три пакети – індивідуальний, сімейний та Premier.

Медіапровайдер Netflix розпочав співпрацю з українськими студіями дубляжу для озвучки фільмів. Наразі на сайті можна переглядати контент з українськими субтитрами.

Джерело: Apple

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-22 12:18:02