Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Apple Store в Україні та перепис населення: деталі зустрічі української делегації з Тімом Куком

Представники Apple оцінили мобільний застосунок Дія. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров за підсумками зустрічі з генеральним директором компанії Тімом Куком.

Представники делегації на чолі з президентом України Володимиром Зеленським презентували проект податкової системи для IT Дія City та розповіли про досвід впровадження перших у світі цифрових паспортів у Дії.

Головним завданням української сторони було домовитись про те, щоб усі сервіси компанії Apple були доступні українцям.

Одним із пунктів порядку денного було те, щоб голосовий помічник Siri заговорив українською.

За словами Михайла Федорова, найближчим часом українські користувачі Apple Watch зможуть користуватись функцією ЕКГ.

Сторони обговорили побудову компанією Apple датацентру для сервісів iCloud в Україні за прикладом Данії. А також запропонували компанії створити саме українську музичну редакторську команду Apple Music, як у Німеччині, Франції тощо.

– Хочемо перейняти досвід і використовувати інноваційні підходи та залучати діджитал-інструменти в напрямку перепису населення, оскільки Apple вже має успішний кейс із проведенням перепису населення в одному зі штатів, – зазначає міністр цифрової трансформації.

Крім того, сторони домовились про можливу співпрацю в напрямку освіти щодо програмування для школярів, в університетах, серед ветеранів, у сфері охорони здоров’я, для комп’ютеризації шкіл та вчителів на підтримку тих програм, які вже реалізуються в Україні.

Попросила українська делегація й прискорити відкриття Apple Store в Україні.

2 вересня президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до США зустрівся із СЕО компанії Apple Тімом Куком та представниками венчурних фондів Кремнієвої долини, а виступив у Стенфордському університеті й ознайомився з роботою національної гвардії Каліфорнії.

1 вересня глава держави мав двогодинну зустріч із президентом США Джо Байденом в Овальному кабінеті Білого дому.

За підсумками переговорів сторони оприлюднили спільну заяву щодо стратегічного партнерства України й США.

Джерело: Михайло Федоров

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-03 12:28:38