Україна і світ

Apple презентувала оновлений MacBook Pro з восьмиядерним процесором

Apple презентувала оновлений MacBook Pro з восьмиядерним процесором

Корпорація Apple показала оновлену модель свого ноутбука MacBook Pro, який вперше отримав восьми ядерні процесори від Intel восьмого та дев’ятого поколінь. Це найшвидші ноутбуки Mac.

Оновлені моделі вже є на сайті Apple. Як і раніше, ноутбук презентовано у двох розмірах – 13 і 15 дюймів – і двох варіаціях – “сріблястий” та “сірий космос”.

Велика версія MacBook Pro доступна з шести і восьми ядерними процесорами. 13-дюймова версія поставлятиметься з оновленим чотирьох ядерним процесором. Як і у попередньому поколінні, комп’ютери будуть оснащені сенсорною багатофункціональною панеллю Touch Bar.

Ноутбук також оснащено поліпшеним екраном та клавіатурою, швидким SSD та чипом безпеки Apple T2. У моделі зріс в розмірах трекпад Force Touch.

Вартість оновлених MacBook Pro стартує від 1 799 доларів за 13-дюймові машини та від 2 399 доларів за 15-дюймові.

До речі, у березні цього року Apple презентувала у своєму онлайн-магазині нову модель настільного комп’ютера iMac. Пристрій оснащений дисплеєм Retina 4K у версії з екраном 21,5 дюйма або 5K з розміром 27 дюймів. Дисплей має здатність відтворювати 1 мільярд кольорів.

А в жовтні 2018 року Apple презентувала нові MacBook Air і iPad Pro під час презентації в Бруклінській академії музики в Нью-Йорку. Новий Air виявився на 17 відсотків меншим, ніж його попередня версія, і отримав дисплей Retina.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
22.05.2019