Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Апеляція не допомогла: двоє чоловіків «відсидять» за звіряче вбивство собаки на Чернігівщині

Апеляція не допомогла: двоє чоловіків «відсидять» за звіряче вбивство собаки на Чернігівщині

Чернігівський апеляційний суд залишив без змін вирок першої інстанції стосовно двох мешканців Ріпкинщини, які 5 лютого 2021 року напідпитку жорстоко розправилися із чужою собакою – душили і забили цеглою до смерті.

Про резонансне рішення Феміди повідомила прес-служба Чернігівської обласної прокуратури.

Раніше Ріпкинський районний суд визнав чоловіків винуватими за ч. 3 ст. 299 та ч. 1 ст. 162 КК України та призначив покарання: одному – 5 років 3 місяців позбавлення волі, а іншому – 5 років 2 місяців.

Під час апеляційного розгляду прокурор довів, що підстави для пом’якшення покарання обвинуваченому відсутні. Судді врахували щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину. Не забули і про обтяжуючі обставини – стан алкогольного сп’яніння, притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності тощо. Апеляційний суд погодився з доводами сторони обвинувачення та залишив перший вирок без змін.

Рішення набрало законної сили.

Нагадаємо, раніше речник обласної прокуратури Валерій Литовченко уточнив деталі злочину. У Задеріївці двоє нетверезих чоловіків вирішили піти до знайомої, щоб продовжити там вживати алкоголь. Але жінки вдома не виявилося, тому вони вирішили її почекати.

 «В цей час у дворі гавкала собака. Вони стали її душити, бити цеглиною. Вбивали десь 30-40 хвилин, а потім поклали в будку. Далі вони вибили двері і ще трохи почекали там, та пішли», – зазначив Валерій Литовченко.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь