Україна і світ

Апеляційний суд скасував рішення про заборону Рожковій виконувати обов’язки заступника голови НБУ

Нацбанк оскаржив рішення Баришівського райсуду, яким Рожковій заборонялося  брати участь у засіданнях правління НБУ та виконувати покладені на неї обов’язки

Джерело: 112.ua

Апеляційний суд скасував рішення про заборону Рожковій виконувати обов'язки заступника голови НБУ

У понеділок, 23 вересня, Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу Національного банку України (НБУ) та скасував ухвалу Баришівського районного суду про заборону Катерині Рожковій виконувати обов’язки першого заступника голови Нацбанку. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

У своїй апеляційній скарзі НБУ звертав увагу суду на такі аргументи: суд не має права встановлювати Нацбанку та членам його правління заборону виконувати повноваження; законодавством не передбачено можливості припинення, призупинення або заборони здійснення повноважень заступника голови НБУ “за рішенням суду”.

Крім цього, апеляційний суд виніс окрему ухвалу, яка стосується судді Баришівського райсуду Київської області Костянтина Коваленка.

Зазначається, що про допущені суддею Баришівського районного суду Київської області грубі порушення НБУ довів до відома Вищої ради правосуддя, а також Національного антикорупційного бюро.

Новини за темою: Коломойський позитивно сприйняв рішення Баришівського суду про заборону Рожковій виконувати обов’язки заступника голови НБУ

Нагадаємо, 13 червня повідомлялося про те, що до НБУ надійшов лист від фізособи, зі змісту якого випливає, що 11 червня Баришівський районний суд Київської області нібито ухвалив рішення про заборону Катерині Рожковій брати участь у засіданнях правління та виконувати покладені на неї посадові обов’язки.

14 червня НБУ подав до Баришівського районного суду Київської області клопотання про скасування прийнятих ухвалою суду заходів забезпечення позову щодо Рожкової.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close