Місто і регіон

«Антонов» відкрив «дочку» в США

Про це повідомляється в офіційному блозі авіакомпанії.

Одним з його перших замовників стала космічна корпорація Orbital ATK. АН-124-100 «Руслан» перевіз вироблений компанією супутник Al Yah 3.

«Антонов» відкрив «дочку» в США

Orbital ATK вперше розробила і виробила великий супутник, оскільки раніше спеціалізувалася на менших космічних апаратах.

«Це найбільший і найбільш складний [супутник] з усіх, які ми коли-небудь створювали», – розповів Амер Хоурі, віце-президент Orbital ATK.

Для перевезення його помістили в контейнер, розміри якого становили 11,4 м в довжину, 4,6 м завширшки і 4,1 м у висоту, а загальна вага — 23 тонни.

«Руслан» доставив супутник з Вашингтона в столицю французької Гвіани Каєнну. Звідти він відправився на космодром Куру. Запуск Al Ayah 3 на борту французької Ariane 5 відбудеться вже 25 січня.

«Антонов» відкрив «дочку» в США

Як повідомили в українській компанії, «Руслан» після доставки вантажу відразу повернувся до Вашингтона, щоб прийняти на перевезення ще один супутник від Orbital ATK.

Нагадаємо, нещодавно «Авіалінії Антонова» в терміновому порядку доставляли для SpaceX Ілона Маска носовий обтічник ракети Falcon 9.

Ain.ua

Джерело: Уездные новости
24.01.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close