Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Антон Крамер розкрив свій діагноз

Музикант Антон Крамер повідомив, що в нього діагностували хворобу Лайма. Це інфекційне захворювання, яке передають кліщі. Воно вражає опорно-руховий апарат, нервову систему та серце.

Хвороба Лайма в Антона Крамера – що відомо

Артист уточнив, що мав би анонсувати свій реліз, але дізнався про недугу. Він розповів, що влітку минулого року, виявив у себе перший запалений лімфовузол, що періодично викликав болісні відчуття.

– У жовтні тоді ще невідома мені хвороба зненацька вразила мій тазостегновий суглоб, який тепер потребує коштовної операції із заміни. Згодом додалися задишка, аритмія, мігруючі по всьому тілу болі, нудота, набряки кінцівок, погіршення координації та мовлення, і просто вбивча втома. Втома, від якої боляче стояти, – поділився музикант в Instagram.

Антон Крамер повідомив про хворобу Лайма: відчуває виснажливу втому / 3 зображення

Антон Крамер додав, що пройшов через шістьох лікарів. Попереду на нього чекають обстеження, аналізи, консультації, антибіотики, та вартісний гіалуроновий укол у суглоб. Артист зауважив, що хвороба вже розвинулася до пізньої стадії. Тому він вирішив розповісти про все та попрохати про фінансову підтримку в складний для нього період.

Зараз дивляться

Фото: скрин з каналу Звуковуха

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-03 13:55:57