Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Анімована екскурсія в Ніжині “Місця сили ніжинського огірка”

Із настанням осені у погрібцях ніжинських господ дозрівають знамениті ніжинські огірочки. Засолені за класичним ніжинським рецептом або з додаванням різноманітних авторських інгредієнтів, вони кожної осені починають радувати гурманів своїм неперевершеним смаком.

Однак, смакуючи ніжинські огірочки, вельми цікаво знати звідки «росте коріння» знаменитого ніжинського бренду.
Відділ «Музей історії Ніжина» НКМ ім. І. Спаського запропонував наприкінці жовтня 2023 року усім охочим долучитися до анімованих просвітницько-гастрономічних екскурсій «Місцями сили Ніжинського огірка». Більше тижня тривали екскурсії.

І дорослі, і діти, і ніжинці, і гості міста мали змогу пройтися в супроводі екскурсовода та харизматичного Дона Гурка історичним середмістям Ніжина, відвідати ті місця, що пов’язані з історією зародження й розвитку огіркового промислу. З розповіді екскурсовода відвідувачі дізналися про те як ніжинці познайомилися з екзотичним овочем, хто і коли їх навчив солити огірочки, як звичайна страва перетворилася на бренд, що прославив Ніжин в усьому світі. А від самого Дона Гурка почули неймовірні розповіді з «родинної історії», зокрема, про найбільш відомих поціновувачів смаку ніжинських огірків.
У приміщенні Музею історії Ніжина на учасників екскурсії чекала розповідь про, власне, огірковий промисел у Ніжині, про пам’ятники огірку в різних країнах світу, кадри історичної кінохроніки і – наостанок – захоплюючий квест із подарунками переможцям. І все це було закріплено смаковими враженнями. Можна безсумнівно стверджувати – жоден із учасників екскурсії-квесту не пожалкував про проведені кілька годин у товаристві ніжинських музейників, відвідуючи МІСЦЯ СИЛИ НІЖИНСЬКОГО ОГІРКА!

Разом до Перемоги!

Раді будемо запропонувати організувати анімовану просвітницько-гастрономічну екскурсію «Місцями сили Ніжинського огірка» для груп – туристичної, корпоративної, учнівської чи студентської.

Телефонуйте: 068-353-59-57.

Джерело: Ніжинський краєзнавчий музей ім. Івана Спаського

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: mynizhyn.com
2023-11-08 13:04:44