Україна і світ

“Ангели Чарлі” повертаються: мережу підриває новий трейлер з Крістен Стюарт і Наомі Скотт

Свіжий трейлер фільму “Ангели Чарлі 3” з добре знайомими персонажами, яких зіграють нові популярні актори, вже підкорює мережу. Перезапуск третьої частини кінострічки вже не за горами.

Перший офіційний трейлер фільму “Ангели Чарлі 3” з’явився на YouTube-каналі Sony Pictures Entertainment 27 червня. Менше, ніж за добу його переглянуло майже 2,5 мільйона користувачів. Такий попит блискуче засвідчив, що фанати кримінальної драми засумували за продовження культової історії. Тому, як виявилося, свіжі трейлери та прем’єра фільму не примусять на себе чекати.

Раніше творці третього повнометражного епізоду повідомляли, що фільм 2019 року стане швидше продовженням двох попередніх частин, але точно не римейком.

Про сюжет картини знімальна команда поки що замовчує, однак з відеороликів можна помітити, що улюблене ангельське тріо, як і раніше, працює у лише в команді. Для комфортності їхньої роботи їм забезпечили швидкі автомобілі, а для ефектності у кадрі – сміливі вбрання. 

Ролі улюблених ангелів у картині зіграли Крістен Стюарт, Наомі Скотт та Елла Балинска, а їхньою наставницею стала Елізабет Бенкс. Прем’єра стрічки в Україні запланована на 14 листопада 2019 року. 

Дивитися новий трейлер фільму “Ангели Чарлі”: відео

Дивитися перший трейлер “Ангелів Чарлі” 2019: відео

 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»

Close