Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Андрію Ярмоленко та Ігорю Чередінову можуть присвоїти звання «Почесний громадянин Чернігівської області»

Андрію Ярмоленко та Ігорю Чередінову можуть присвоїти звання «Почесний громадянин Чернігівської області»

Наш земляк футболіст Андрій Ярмоленко та тренер чемпіонки та призерки Олімпійських ігор з кульової стрільби Олени Костевич Ігор Чередінов можуть стати почесними громадянами Чернігівської області.

Таке рішення ухвалила комісія з питань присвоєння звання, засідання якої відбулося сьогодні, 7 жовтня.

Це звання присвоюється один раз на рік не більше, ніж 2 особам, відповідно до рішення обласної ради від 18 червня 2013 року та змінами від 3 серпня 2021 року.

Нагороду «Почесний громадянин Чернігівської області» вже присвоїли 13-м визначним особистостям за вагомий внесок в економічний, науково-технічний та соціально-культурний розвиток краю, мужність і відвагу, значні досягнення в спорті, мистецтві, благодійній та громадській діяльності.

За результатами сьогоднішнього засідання, відповідно до рекомендацій комісії, голова комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Чернігівської області» по кожній вищезазначеній кандидатурі подасть відповідні проєкти рішень на розгляд сесії обласної ради.

Довідково.

Ярмоленко Андрій Миколайович — український футболіст, атакувальний півзахисник та автор найшвидшого голу в історії збірної України. Батьки родом із села Смолянка Куликівського району Чернігівської області.

Чередінов Ігор Борисович — заслужений працівник фізичної культури і спорту, заслужений тренер України, тренер чемпіонки та призерки Олімпійських ігор з кульової стрільби Олени Костевич.

Джерело — Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної рад

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь