Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Андрій Ярмоленко подарував Чернігову машину швидкої допомоги. ФОТО

Андрій Ярмоленко подарував Чернігову машину швидкої допомоги. ФОТО

Відомий футболіст, вихованець чернігівських спортивних шкіл «Юність» та «Десна», а нині капітан національної збірної України з футболу, вінгер лондонського «Вест Гему» Андрій Ярмоленко подарував Чернігову машину швидкої допомоги та гуманітарний вантаж.

У публікації на своїй сторінці в Instagram він також подякував волонтерам, які продовжують підтримувати Україну.

«З радістю приєднався до благодійної ініціативи допомогти своїм землякам у Чернігові. Передаю від моєї сім’ї машину швидкої допомоги, а також важливий гуманітарний вантаж: медикаменти, продукти, товари першої необхідності. Особливі слова подяки – волонтерам-українцям, які мешкають в Англії. Завдяки їм, в Україну вирушать ще дві машини. Все буде Україна! Ми переможемо! Віримо, боремося!», – написав Ярмоленко.

Нагадаємо, минулого тижня до Чернігова прибула ще одна машина швидкої допомоги, наповнена всіма необхідними медикаментами. Вона слугуватиме потребам пацієнтів Чернігівської міської лікарні №2.

На сторінці керівника медзакладу Владислава Кухаря місцевий актив подякував меценатам та всім причетним за такий важливий подарунок для міста:

«Дякуємо друзям з Німеччини та усім, хто шукав, вирішував усі бюрократичні моменти, комунікував, переганяв «цю гарнюню».

Андрій Ярмоленко подарував Чернігову машину швидкої допомоги. ФОТО

Джерело – прес-служба Чернігівської міськради

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.05.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь