Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Андрій Хливнюк міг виконати іншу пісню на Софійській площі замість Червоної калини

Фронтмен гурту Бумбокс Андрій Хливнюк у перші дні повномасштабної війни виконав на Софійській площі в Києві легендарну пісню Червона калина. Однак мало хто знає, що він міг заспівати зовсім іншу композицію. Про це розповів українець з американським паспортом Міро Попович.

Андрій Хливнюк міг не виконати Червону калину

Міро Попович під час повномасштабної війни опинився в Україні та став на її захист. Саме він у перші дні вторгнення зняв ролик, на якому Хливнюк виконує Червону калину. Тоді це відео побачили всі українці і не тільки, пісня стала легендарною і знайшла друге дихання.

Міро згадує, того дня вони патрулювали містом і музикант наспівував цю пісню. Сам же Попович ніколи композиції не чув.

Зараз дивляться

– Питаю його, що це за пісня? А він: – Це повстанська пісня Січових Стрільців. Ти що, її не знаєш? Відповідаю, що ні. Він у відповідь: – Ех, салага. І ось проїжджаємо ми Софійську площу, а вона зовсім порожня. Андрій вирішив показати силу акустики – заспівати там, – згадує Міро.

Каже, відео зняли з другого дубля, оскільки перший Андрій перервав. Тоді, очевидно, Хливнюк ще точно не вирішив, яку саме пісню виконати.

– Я починаю знімати, а він каже – вимикай. І потім через 10 секунд Андрій зібрався, і ми зняли. Він заспівав Червону калину. Потім я запитав у нього, чому просив вимкнути першого разу? Він відповів, що просто хотів іншу пісню заспівати. Але змінив думку і обрав Калину. Історичний момент, – сказав Попович.

Виявилося, що замість Червоної калини Хливнюк міг заспівати Батько наш Бандера.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-22 18:17:20