Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Андрій Макаревич показав, як росЗМІ створюють фейки

Російський музикант Андрій Макаревич, котрий активно виступає проти війни в Україні, показав, як росЗМІ створюють фейки про нього.

У своєму Telegram-каналі артист вирішив висловитися про платну медицину, сказавши, що в неї закладено щось глибоке – платиш гроші і лікар знаходить нову хворобу.

У росЗМІ відразу з’явилися заголовки, що Макаревич поскаржився на дорогу медицину в Ізраїлі. Хоча артист жодної країни в своєму пості не згадував.

Після новин, які з’явилися, Андрій вирішив висловитися, зазначивши, що після посту про платну медицину два десятки росЗМІ синхронно написали – Макаревич незадоволений ізраїльською медициною, однак він наголосив, що слова Ізраїль у його публікації не було.

– Ви де побачили слово Ізраїль, орли? А ще на муда**в ображаються, – сказав артист.

Варто зазначити, що зазвичай музикант не реагує на фейки в російських ЗМІ про себе, проте цього разу він вирішив навести реальний приклад їхнього створення.

Раніше Андрій Макаревич загнав у глухий кут несвідомих росіян. Він звернувся до тих, хто сліпо вірить брехні Володимира Путіна та не реагує на його диктатуру.

Андрій Макаревич показав, як росЗМІ створюють фейки
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-25 12:05:29

Магазин Автозапчастин м.Ніжин