Україна і світ

Андрій Данилко розкрив подробиці виступу Вєрки Сердючки у фіналі Євробачення-2019

Фінальне шоу заплановано на 18 травня

Джерело: 112.ua

Андрій Данилко розкрив подробиці виступу Вєрки Сердючки у фіналі Євробачення-2019

Крім американської співачки Мадонни, у фіналі Євробачення-2019, який пройде 18 травня, заплановано виступ Вєрки Сердючки.

Андрій Данилко в інтерв’ю КП розкрив подробиці майбутнього шоу. 

“В цьому році нас попросили виконати пісню Нетти Барзілай Toy і ми погодилися. Це хороший хід – коли учасники переспівують пісні один одного. Сподіваюся, нас хоч на цей раз не перекриють рекламою, і люди, які захочуть побачити, побачать”, – розповів Данилко.

Також артист поділився інформацією про костюми його команди під час виступу. 

“Ми виконали прохання організаторів і будемо в наших срібних костюмах – тих, в яких брали участь в Євробаченні-2007. Хоча деякі кажуть: “Данилко в старих костюмах”. Це не старі костюми, а легендарні. Є різниця? Нас попросили прийти у них на прес-конференцію. Це буде важкувато, ми їх віддавали в музей ABBA в Швеції. Але, як вони кажуть, це – iconic (культовий). Раз – iconic, то в ці костюми ми вже вліземо”, – пожартував співак.

За словами Данилка, деякі думають, що Вєрка Сердючка бере участь в Євробаченні як конкурсант і говорять про підтримку.

Додамо, що на сцені разом з Вєркою Сердючкою з’являться Кончіта Вурст, Елені Фурейра, Монс Селмерльов:

Андрій Данилко розкрив подробиці виступу Вєрки Сердючки у фіналі Євробачення-2019

Нагадаємо, в Тель-Авіві завершився другий півфінал Євробачення, за результатами якого визначилися всі фіналісти конкурсу. Також вже відомий порядок їхнього виступу в фіналі.

18 травня стане відомий переможець Євробачення-2019. Україна вплинути на результат не зможе, оскільки в цьому році не бере участь у Євробаченні і, відповідно, не голосує. Букмекери дали прогнози на фінал конкурсу і назвали фаворитів.

Раніше Мадонна представила нову пісню, з якою виступить у фіналі Євробачення-2019. Також нову пісню для фінального шоу конкурсу презентувала Нетта Барзілай.

Джерело: www.112.ua