Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Андре Тан зізнався, чому не показує свою доньку Софію

Український дизайнер і модельєр Андре Тан зізнався, чому публічно не показує свою 8-річну доньку Софію від шлюбу з Аліною Харечко.

Чому Андре Тан приховує свою доньку

Дизайнер розповів, що Софія наразі живе з колишньою дружиною, однак він проводить час з донькою на вихідних. За словами Андре Тана, Софія росте дуже енергійною дівчинкою, вона займається танцями, тенісом і плаванням.

Розсекречувати, який вигляд має його єдина донька, Андре Тан поки не збирається. Він вірить в формування її аури до 9-річчя. Такої позиції дотримується й ексдружина дизайнера.

Зараз дивляться

– Це наша така домовленість з ексдружиною Аліною, що ми не будемо показувати. Тому що я вважаю, що дитина до дев’яти років має дуже слабкий імунітет енергетики. Формується аура дитини й до дев’яти років краще поберегти. Здоров’я моєї доньки для мене дуже важливе, – поділився Андре Тан.

Нагадаємо, про розлучення Андре Тана з Аліною Харечко стало відомо у 2021 році.

Вони таємно одружилися в 2012 році на Мальдівах, до цього перебували в стосунках три роки. У 2016-му в Андре Тана та Аліни Харечко народилася донька Софія. Наразі експодружжя підтримує дружні стосунки.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-30 14:11:55