Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Місто і регіон

Анатолій Лінник провів щотижневу нараду з медиками

Сьогодні, 14 липня, міський голова Анатолій Лінник провів щотижневу нараду з керівниками медичних закладів міста. У засіданні взяли участь: генеральний директор КНП «Ніжинський пологовий будинок» Валерій Якуба, генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Олександр Костирко, т.в.о. директора КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» Олександр Ігнатюк, завідувачка дорослою поліклінікою Лариса Однодворець, заступник директора КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Козинець, радник міського голови з медичних питань Вікторія Отт.

У ході наради керівники закладів прозвітували про виконання контрольних доручень.

Генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Олександр Костирко прозвітував про кількість хворих на COVID-19, які нині перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні (3 пацієнти, один із них – мешканець Ніжина). Олександр Михайлович розповів, що медичний персонал лікарні повністю забезпечений засобами індивідуального захисту та деззасобами. Медичним працівникам, які приймають та лікують хворих на коронавірусну інфекцію пропорційно відпрацьованому часу виплачуються додаткові відповідні виплати, які гарантувались державою.

Також Олександр Михайлович прозвітував про стан виконання робіт із підготовки до переобладнання приймально-діагностичного відділення міськлікарні. Нині там вивільнено три поверхи й приміщення готові до монтажних робіт.

Олександр Костирко та Валерій Якуба наголосили на особливостях оплати коштів Національною службою здоров’я України та роботи з електронною системою, з якою працюють лікарі.

Генеральний директор КНП «Ніжинський пологовий будинок» Валерій Якуба доповів про необхідність перевірки тепломереж медичного закладу та початку підготовки до опалювального періоду.

Міський голова Анатолій Лінник та керівники медичних установ міста обговорили потреби медичних закладів міста.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю, Лілія Ломакіна

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: nizhynrada.gov.ua