Місто і регіон

Анатолій Лінник провів робочу нараду з питань спорту

Сьогодні, 12 серпня, міський голова Анатолій Лінник провів робочу нараду з заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігорем Алєксєєнком і директором МЦ «Спорт для всіх» Сергієм Півнем. Міський голова відвідав деякі об’єкти спортивної інфраструктури міста, які знаходяться на балансі МЦ «Спорт для всіх». Анатолій Лінник перевірив якість утримання та стан спортивних майданчиків по вулиці Амосова, Березанській, Молодіжній, Прилуцькій, спортивний комплекс по вулиці Прилуцькій, комплекс “Металіст”, що знаходиться в парку ім. Шевченка. Анатолій Валерійович наголосив, що майданчики для активних ніжинців доглянуті та добре утримуються.

Протягом цього року за кошти міського бюджету було придбано та встановлено: 4 модульні трибуни біля сучасних спортивних майданчиків на міському стадіоні «Спартак» (вартість – 159 600,00 грн.); підмітальну машину для утримання в належному стані мініфутбольний поля зі штучним покриттям (вартість – 31 000, 00 грн.); вуличний спортивний комплекс «Workout» на спортивний майданчик за адресою: вул. Амосова, 12 Б (вартість – 42 000, 00 грн.); придбані вуличні спортивні комплекси «Невада» та «Україна», які будуть встановлені на спортивному майданчику за адресою: вул. Космонавтів, 54 А (18 000,00 грн.); придбані 2 вуличні тенісні столи, які будуть встановлені на спортивних майданчиках за адресою: вул. Космонавтів, 54 А та Шевченка, 92 В (вартість – 16 162,00 грн.).

Протягом півріччя 2020 року Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» провів ремонтні роботи та заходи з благоустрою на спортивних майданчиках та міському стадіоні «Спартак»: благоустрій спортивного майданчика на міському стадіоні «Спартак» (вартість – 127 000,00 грн.) (улаштування дорожнього покриття зі збірних залізобетонних плит, улаштування вирівнюючих шарів основи ґрунту, встановлення бетонних поребриків та улаштування основи зі щебеню); проведені ремонтні роботи на спортивному майданчику за адресою: вул. Березанська, 8 Г (вартість – 10 290, 00 грн.) (фарбування частини огорожі та спортивного обладнання, демонтаж та монтаж частини огорожі, покіс трави та прибирання сміття); проведені ремонтні роботи та заходи з благоустрою на спортивному майданчику за адресою: вул. Амосова, 12 Б (вартість – 5 440,00 грн.) (зварювальні роботи для відновлення огорожі та баскетбольних опор, фарбування спортивного обладнання та покіс трави); проведені ремонтні роботи та заходи з благоустрою на спортивному майданчику за адресою: вул. Прилуцька, 116 А (вартість – 8 000,00 грн.) (демонтаж та монтаж огороджувальної сітки, зварювальні роботи огорожі майданчику, фарбування, покіс трави); утримання в належному стані центрального та запасного футбольного поля на міському стадіоні «Спартак» (вартість – 18 000,00 грн.) (підсів газонної спортивної трави, підживлення мінеральними добривами, коткування, покіс та полив футбольних полів).

На догляд за спортивними майданчиками місто витрачає велику кількість коштів задля того, аби ніжинці могли активно відпочивати, займатись спортом, підтримувати себе в тонусі. Проте, деякі мешканці міста псують і ламають спортивний інвентар, огорожі, викрадають певні металеві конструкції майданчиків та викидають там сміття. Їм, певне, байдуже на людську працю та фінансові затрати, які докладаються для утримання спортивної інфраструктури. Проте, працівники спортивної інфраструктури закликають свідомих мешканців міста відповідально ставитись до майданчиків і, побачивши як псують майно громади, негайно викликати правоохоронні органи або ж, принаймні, зробити усне зауваження.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю, Лілія Ломакіна

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: http://nizhynrada.gov.ua/
2020-08-12 21:38:05