Місто і регіон

Анатолій Лінник провів нараду з керівниками медичних закладів

Сьогодні, 11 серпня, міський голова Анатолій Лінник провів щотижневу нараду з керівниками медичних закладів міста. У засіданні взяли участь: перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко, генеральний директор КНП «Ніжинський пологовий будинок» Валерій Якуба, генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Олександр Костирко, т.в.о. директора КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» Олександр Ігнатюк, завідувачка дорослою поліклінікою Лариса Однодворець, представник КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», радник міського голови з медичних питань Вікторія Отт.

Генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Олександр Костирко поінформував про стан епідеміологічної ситуації в місті. Станом на 11.08.2020 р. в інфекційному відділенні перебуває на лікуванні 20 хворих на COVID-19. Діагноз підтверджений за допомогою методу ПЛР тестування (10 хворих з Ніжина, решта – з інших районів). На минулому тижні по місту кількість пацієнтів, хворих на коронавірус складала близько 8-10 осіб. За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України п’ять районів Чернігівської області потрапили до «жовтої» карантинної зони. Зокрема, це Козелецький, Носівський, Ніжинський, Бобровицький та Прилуцький райони.

Присутні обговорили алгоритм дій виписки пацієнтів та в яких випадках хворий на COVID-19 може лікуватися амбулаторно. На сьогоднішній день 19 пацієнтів, хворих на коронавірус, перебувають на амбулаторному лікуванні. В режимі самоізоляції у місті перебуває 151 контактна особа.

Олександр Михайлович повідомив, що працівники лікарні проходять теоретичні та практичні навчання по користуванню ІФА обладнанням для отримання сертифікації.

У ході наради керівники закладів прозвітували про виконання контрольних доручень,які були надані на попередніх нарадах. Підняли питання відшкодування коштів Національною службою здоров’я України.

Міський голова Анатолій Лінник звернув увагу генерального директора КНП «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» на організації харчування в медичному закладі. Закликав керівників медичних установ докладати усі зусилля задля покращення якості надання медичних послуг у нашому місті.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи 
та комунікацій з громадськістю, Катерина Симоненко

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: http://nizhynrada.gov.ua/
2020-08-11 12:52:05