Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Анатолій Гавриш з Лосинівки став чемпіоном України з пауерліфтингу

Анатолій Гавриш з Лосинівки став чемпіоном України з пауерліфтингу

Лосівчанина Анатолія Гавриша знають не тільки в Ніжинському районі, на Чернігівщині, в Україні, а й у всьому світі.  2018-го він успішно виступив на чемпіонаті світу з пауерліфтингу. На досягнутому не зупинився. І ось має чергову перемогу у чемпіонаті України з пауерліфтингу серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату. У наполегливій боротьбі лосинівський спортсмен виборов перше місце.

Анатолій – корінний лосинівчанин. Випускник Лосинівської школи. У шкільні роки під керівництвом досвідченого наставника Віталія Федоровича Могильного одержав перші навички у важкій атлетиці. Закінчив військове училище, де не полишав занять улюбленим видом спорту.

Рік 1998-й для молодого офіцера став драматичним. Під час військових навчань він пошкодив руку. Травма виявилася не сумісною з військовою службою. Повернувся додому. Довго відновлював силу в руках. А як тільки відчув, що вона повертається, одразу ж почав займатися спортом, а особливо – пауерліфтингом. Успіх не змусив себе чекати.

У 2016 році Анатолій виборов ІІ місце у чемпіонаті України з пауерліфтингу. Успішним для спортсмена видався і 2018 рік. На чемпіонаті Чернігівської області із пауерліфтингу серед спортсменів з уроженням опорно-рухового апарату він зайняв три перші місця в номінаціях: жим лежачи, екстремальний жим і підняття штанги до грудей. На чемпіонаті України з цього виду спорту у Дніпрі – ІІІ місце.

Наш земляк – майстер спорту. Лауреат районного конкурсу «Гордість району» (2018). Усі його перемоги народжувалися у постійних тренуваннях, дякуючи цілеспрямованості і силі волі, бажанню перемогти.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

09.01.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова