Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Анатолій Анатоліч висловився про зірок-зрадників, роспропаганду і Таїсію Повалій

Ведучий Анатолій Анатоліч висловився про російську пропаганду, згадавши співачку-зрадницю Таїсію Повалій.

Анатолій Анатоліч про зірок-зрадників і роспропаганду

В Instagram Анатоліч показав уривок із нещодавнього інтерв’ю путіністки Повалій, у якому вона каже, що рада війні в рідній країні. Ведучого обурила така позиція, адже зрадниця народилася і виросла в Україні, тут починала свою кар’єру. Однак Анатолій все ж знайшов пояснення – гроші роблять усе.

– У Росії пропаганда справді дуже рада будь-якому артистові, навіть тому, що виповз зі склепу, якщо він чи вона підтримує так звану СВО, – сказав ведучий.

Зараз дивляться

Додає, вони шантажем, погрозами, грошима переманюють на бік зла всіх, кого можуть – коміків, співаків, ведучих. Дехто намагається маневрувати і нібито тримати нейтралітет, але це не працює. У підсумку всім доведеться сказати, хто ти і що ти.

– У нас ситуація очевидна. 99% усього шоу-бізнесу і так званого бомонду чітко декламують свою позицію. Ну якихось окремих божевільних не беремо в цю статистику (Сніжана Єгорова, вибач, тут ти похибка 0,1%). Тому такий персонаж, як Тая — надзвичайно важливий елемент для роспропаганди. Вони її будуть юзати, поки вона не крякне від старості, – зазначив Анатоліч.

Використовуючи зірок-уродженців України, роспропаганда хоче показати, що є й такі українські зірки, які мовчать, бо бояться, а от Повалій не боїться.

– До слова, вона народилася і виросла в Київській області. А потім у неї щось виросло і вона полетіла в Москву. Нехай летить, ворона ср*на, – наголосив Анатолій.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-02 11:03:22