Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Анастасія Мазур розповіла про чоловіка, який служить в ЗСУ

Ведуча програми Факти ICTV і телемарафону Єдині новини Анастасія Мазур розповіла про чоловіка Тараса, який захищає Україну на фронті.

Коли чоловік Анастасії Мазур вирішив вступити до лав ЗСУ

Анастасія зізналась, що її чоловік ухвалив рішення вступити до лав ЗСУ в перші дні повномасштабного вторгнення російських військ.

25 лютого їхня сім’я виїхала з Києва на Хмельниччину. Там Тарас хотів вступити до територіальної оборони, але йому відмовили через те, що особовий склад був повністю укомплектований.

Зараз дивляться

Чоловіка взяли до складу інформаційного підрозділу, однак за кілька тижнів, у середині березня, він повернувся до столиці та вступив до ТрО.

– Я була у розпачі та паніці від того, що Тарас нас з сином залишає. Але чоловік мені сказав фразу, яку я ніколи не забуду: Якщо ти мене зараз не відпустиш, якимось чином втримаєш, апелюючи до того, що у нас дитина, яка має рости з батьком, я ніколи не пробачу це і собі, і тобі. І я навіть на цю фразу образилась: В сенсі? Ти не пробачиш це мені? Йдеться про наше майбутнє, про майбутнє нашої дитини!. І почула у відповідь: Спробуй мене зрозуміти: я не пробачу собі ніколи, якщо не піду! І він пішов, – розповіла ведуча.

Анастасія зазначила, що іноді з чоловіком не було зв’язку по кілька днів.

– Як до цього звикнеш? Коли весь твій день – це очікування одного смс “живий” чи смайлика! Емоції та почуття від цього повідомлення я не можу навіть назвати словом “полегшення”. Це щось інше, чому навіть важко дібрати влучне слово. Я не можу навіть уявити, що відчувають жінки та чоловіки тих захисників і захисниць, які тижнями не мають зв’язку з родинами! Або чекають рідних з полону, або їхні близькі зникли безвісти. Це пекло. Але при цьому ти мусиш жити й триматися, – сказала вона.

Ведуча згадала, як Тарас приїжджав на день народження їхнього сина Марка у грудні 2022 року.

Тоді сім’я поїхала на відпочинок у заміський готель. Крім традиційного подарунку, чоловік дав сину багато різних шевронів та військову кепку побратима, який загинув.

За словами Мазур, вона не помітила змін у характері чоловіка, хоча й розуміє, які страшні речі він бачив на війні.

– І я, скажу відверто, навіть боюсь можливих кардинальних змін у його характері. Але якщо такі зміни трапляться, будемо вже тоді діяти по ситуації, – додала ведуча Фактів ICTV.

Джерело: Womo.ua

Фото: Анастасія Мазур

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-17 15:15:24