Україна і світ

Американський ракетний есмінець USS Ross класу Arleigh Burke прямує до Чорного моря

Операції корабля у Чорному морі зміцнять взаємодію з союзниками і партнерами по НАТО в рамках операції “Атлантичне врегулювання”Ескадрений міноносець USS Ross (DDG-71) ВМС США класу Arleigh Burke прямує в акваторію Чорного моря для проведення операції з забезпечення безпеки та стабільності в регіоні. Про це повідомляє командування 6-го флоту ВМС США у Twitter.

“Цим візитом ми послідовно збільшуємо наші відносини з нашими чорноморськими партнерами. Стійкі операції в Чорному морі мають вирішальне значення для створення безпечного морського середовища та забезпечення свободи судноплавства”, – заявив командир корабля Джон Джон.

Це перший випадок, коли корабель ВМС США відвідав Чорне море з початку 2020 року. Востаннє корабель перебував у Чорному морі у 2019 році.

Нещодавно цей есмінець працював спільно з французьким авіаносцем “Шарль де Голль” (R 91), у складі Об’єднаної оперативної групи 473 в Середземному морі під час операції FOCH, розгорнутої французьким флотом.

Операції корабля у Чорному морі зміцнять взаємодію з союзниками і партнерами по НАТО і продемонструють колективну рішучість в питаннях безпеки Чорного моря в рамках операції “Атлантичне врегулювання”.Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close