Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Аліменти та пенсії для чорнобильців: що розгляне рада 1 липня

1 липня о 10.00 традиційно розпочнеться чергове засідання депутатів Верховної Ради України, на якому народні обранці обговорять низку важливих питань.

На порядок денний у першому читанні винесені проекти законів про корінні народи та про зміни в законах щодо адміністрування податків і зборів на тимчасово окупованій території АР Крим та Севастополю.

Також у першому читанні розглянуть: 

  • проекти законів №5502, №5502-1, №5502-д про визнання нечинним закону Про створення вільної економічної зони Крим;
  • внесення змін до закону щодо прав споживачі, які стосуватимуться гарантійних зобов’язань в електронному вигляді;
  • законопроект про внесення змін до Податкового кодексу щодо оподаткування підприємницької діяльності електронних резидентів;
  • законопроект №3111, щодо приведення у відповідність до Конституції України питання забезпечення рівноправності громадян у Кримінальному кодексі.

У другому читанні депутати обговорюватимуть законопроект про зміни в законі про статус та соціальний захист чорнобильців, стосовно підвищення пенсій для окремих категорій осіб.

На порядок денний у другому читанні винесені зокрема законопроект про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві та проект закону щодо внесення змін до Сімейного кодексу стосовно збільшення мінімального розміру аліментів на дитину.

А також законопроект про №4135 про напрямки державної антикорупційної політики на 2020-2024 роки.

Окремо буде розглянуто питання ратифікації рамкового договору з французьким урядом стосовно посилення захисту населення, територій та навколишнього середовища в Україні від НС.

А також ратифікації таких угод: 

  • проект закону про ратифікацію угоди між українським та французьким урядами щодо підтримки проекту для покращення водопостачання у столиці;
  • законопроект про ратифікацію Рамкової угоди з Урядом Французької республіки стосовно підтримки оновлення парку вантажних електричних локомотивів Укрзалізниці.
  • проект закону про ратифікацію договору між Кабміном та Урядом Франції стосовно фінансування проекту з покращення постачання питної води на Луганщині.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-01 08:00:07