Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Актриса Світлана Світлична потрапила в лікарню з інсультом – ЗМІ

Радянська акторка Світлана Світлична була госпіталізована в одну зі московських лікарень з інсультом.

За даними російських ЗМІ, Світлична відчула нездужання: у неї виник сильний головний біль, після чого акторка викликала медиків. Наразі вона перебуває під наглядом лікарів. Детальних подробиць стану здоров’я акторки немає.

 – Так, дійсно, Світлана Афанасіївна була госпіталізована в одну з московських клінік з загостренням хронічного захворювання серцево-судинної системи, – повідомив представник акторка.

Світлана Світлична народилася 15 травня 1940 року у Вірменії. У 1963 році закінчила ВДІК (майстерню режисера і сценариста Михайла Ромма). Після закінчення інституту Світлична стала актрисою Театру-студії кіноактора.

Дебют в кіно відбувся в 1959 році в картині Колискова Михайла Каліка. Окрім того, Світлична виконала одну з головних ролей у фільмі Їм підкоряється небо Тетяни Ліознової. Особливу популярність акторка отримала завдяки ролі в комедії Діамантова рука Леоніда Гайдая.

У 1974 році актрисі присвоїли звання заслуженої артистки РРФСР за заслуги в області радянського кіномистецтва.

Померла Любов Румянцева

18 листопада померла Любов Румянцева – білоруська та радянська актриса. Жінці було 77 років. Про причину смерті актриси нічого не відомо.

Актриса померла у Білорусі.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-26 11:02:14