Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Акцент на соціальну сферу та економіку: Ольга Заїка презентувала свою програму розвитку Чернігова

Акцент на соціальну сферу та економіку: Ольга Заїка презентувала свою програму розвитку Чернігова

Імідж*

Кандидат в мери Чернігова від ВО «Батьківщина» Ольга Заїка презентувала свою передвиборчу програму. Вона складається з восьми пунктів. Загальне гасло – «Час діяти для людей».

«Чернігів – має бути містом щасливих людей, містом комфортного життя, містом, яке піклується та захищає кожного жителя. А це – якісна та доступна медицина, належні умови для розвитку дітей, перспектива для молоді та турбота про старше покоління. Вважаю, що успіх мера залежить не від його особистих здобутків, а від якості життя кожного містянина. Саме тому я йду в мери, бо щасливі люди – це найголовніша стратегія, орієнтуючись на яку ми і маємо працювати», – розповіла Ольга Заїка

Передвиборча програма Ольги Заїки

1. Соціальна сфера

Чернігів має бути не лише містом красивих скверів та парків, а й містом, яке піклується та захищає кожного жителя. В умовах, коли держава не в змозі забезпечити належний рівень соціального захисту громадян, саме місцева влада повинна допомагати.

– Медицина має бути доступною та якісною. Місто може собі дозволити придбання сучасного обладнання в наші лікарні і забезпечити контроль надання послуг для людей. Чернігівці не повинні шукати «зв`язки», щоб отримати медичну допомогу чи влаштувати дитину до навчально-виховних закладів.

– Освіта та дозвілля дітей мають бути повноцінними та доступними для батьків.

– Для малозабезпечених громадян та пенсіонерів повинні створюватись місцеві програми по доступним лікам, продуктам першої необхідності.

– Гральні автомати та казино мають бути заборонені на території міста

2. Економіка

Розбудова інфраструктури міста сьогодні є заслугою платників податків, і завдяки децентралізації місто активно розвивається. Проте, Чернігів і досі залишається містом з найменшими зарплатами та найвищими тарифами. Місто не цікаве інвесторам, через свою закритість. Промисловий потенціал Чернігова не реалізований.

– Необхідно створити умови для діяльності потужних інвесторів , а також спеціальні фонди для підтримки малого та середнього бізнесу.

– Робочі місця та конкурентна зарплата – основні чинники, завдяки яким люди будуть залишатися працювати у рідному місті, а не їхатимуть на заробітки до столиці або за кордон.

– Місто має ефективно розпоряджатися промислово-складськими зонами,які нині занедбані.

– Інноваційні проекти отримуватимуть додаткову підтримку міської влади

– Запровадження практики публічно-приватного партнерства.

3. ЖКГ та інфраструктура

– Чернігів має залишатися зеленим містом, а тому міська влада повинна приділяти особливу увагу збереженню і збільшенню зелених насаджень.

– Транспортна мережа міста повинна орієнтуватись не лише на «економічну обґрунтованість» маршрутів, а в першу чергу на реальну потребу громадян. Центр чи околиця – люди повинні мати рівні можливості доїхати додому комфортно . Місцева влада має сприяти безперебійній роботі перевізників, водночас жорстко контролюючи якість та графік пасажирських перевезень

– Будівництво в місті – ознака його розвитку. Проте часто зведення житлових будинків зводиться лише до виділення клаптика землі, і забудова проходить без урахування соціально-важливих об`єктів. Необхідно створити чіткий та публічний план забудови міста.

– Усі рішення міської ради повинні бути оприлюдненні на стадії проекту, аби чернігівці не отримували «кота в мішку» від депутатів.

– Необхідно провести аудит витрат міської влади у сфері ЖКГ і зробити пріоритетними програми з облаштування міжбудинкових територій, запровадити комплексне утеплення панельних будинків, капітального ремонту комунікацій та під`їздів. Простий секрет успішного менеджменту у сфері ЖКГ – не красти та слухати людей!

4. Тарифи

– Необхідно провести аналіз тарифоутворення на водопостачання та тепло. За рахунок нівелювання корупційної складової тарифи можна і потрібно зменшити.

5. Підзвітність влади

– запровадити ефективне використання практики громадських обговорень. Залучати вітчизняних та зарубіжних експертів різних галузей

– залучення громадських організацій до управління містом та для контролю діяльності органів місцевого самоврядування

6. Престижність соціально-важливих професій

Необхідно повернути надбавки вчителям та забезпечити мотиваційні пакети для медичних працівників міста.

7. Молодіжна політика

– Місто має забезпечити випускників навчальних закладів першим місцем роботи. Для цього необхідно провести тристоронню співпрацю між навчальними закладами, підприємствами та міською владою щодо стажування молодих людей з подальшим працевлаштуванням. Необхідно стимулювати бізнес брати на роботу молоді кадри.

8. Спортивний та культурний розвиток

– будівництво сучасних та відкритих спортивних майданчиків в кожному мікрорайоні міста

– підтримка створення та функціонування позашкільних спортивних та розвиваючих секцій для школярів

– Заснування нових фестивалів та конкурсів сучасного мистецтва.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.10.2020