Україна і світ

Агресія Росії може вийти за межі України – британський міністр оборони

Будівельні матеріали м.Ніжин

Військовий конфлікт Росії може перекинутися на територію інших країн Європи.

Про це заявив міністр оборони Великобританії Бен Воллес під час виступу на конференції Королівського інституту сухопутних військ у Лондоні.

Міністр Уоллес закликав до збільшення інвестицій у збройні сили Великобританії, попередивши, що існує “реальний ризик” того, що Росія може “ополчитися” проти Великобританії та її європейських союзників.

– Зараз Росія є найпрямішою та найактуальнішою загрозою для Європи, наших союзників та наших берегів (Великобританії, – Ред.). Я серйозно говорю, що існує реальна небезпека того, що Росія нападе на інші території Європи. У наші дні ракет далекого радіусу дії та скритності (мається на увазі системи маскування, – Ред.) відстань не є захистом, – сказав Бен Воллес.

Він зазначив, що якщо раніше уряди реагували через можливі загрози у сфері охорони здоров’я, то “вони мають реагувати і тоді, коли зростає загроза самій безпеці, яка лежить в основі нашого способу життя”.

Бен Уоллес підкреслив, що інвестиції у сферу оборони Великобританії мають продовжувати зростати, поки не стало занадто пізно для боротьби з загрозою, що відроджується, “і уроками, отриманими в Україні”.

– Настав час мобілізуватися, бути готовим та відповідати актуальним викликам, – сказав він.

Раніше новий глава британської армії, генерал Патрік Сандерс, заявив, що Великобританія та її союзники по НАТО мають бути “беззастережно готові боротися”, якщо Росія нападе на будь-яку з їхніх територій.

Виступаючи на тому ж заході, Патрік Сандерс сказав, що Росія, швидше за все, вийде із конфлікту в Україні як ще більша загроза європейській безпеці.

– Ми маємо зупинити захоплення Росією території, а не очікувати, що у відповідь на захоплення території буде відкладений контрнаступ, – сказав він.

Він додав, що Великобританія перебуває зараз в історичний період, схожий на 1937 рік.

– Це наш 1937-й. Ми не на війні. Але ми маємо діяти швидко, щоб не опинитися на війні через нездатність стримати територіальну експансію, – сказав Патрік Сандерс.

Раніше прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що час саміту G7, який проходив 26-28 червня, мав намір закликати Францію та Німеччину надати більше важкого озброєння для України.

Джерела: Sky News, Pa Media

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-28 22:10:13

Магазин Автозапчастин м.Ніжин