Україна і світ

Адвокат Саакашвілі звернувся до АП з проханням повернути його клієнту громадянство України

Чорнолуцький закликав громадян стежити за подіями і подальшими правовими кроками, які він планує зробити по поверненню Саакашвілі українського громадянства

Джерело: 112.ua

Адвокат Саакашвілі звернувся до АП з проханням повернути його клієнту громадянство України

Адвокат екс-президента Грузії і екс-голови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький звернувся до Адміністрації Президента з проханням повернути його клієнту громадянство України. Про це Чорнолуцький написав на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні був в Адміністрації Президента України і, як його адвокат подав на ім’я Президента Володимира Зеленського звернення Саакашвілі, щодо відновлення справедливості і повернення українського громадянства”, – написав Чорнолуцький.

Новини за темою: Міхеїл Саакашвілі не має права в’їзду до України до 2021 року, – Держприкордонслужба

Він закликав громадян стежити за подіями і подальшими правовими кроками, які він планує зробити по поверненню Саакашвілі українського громадянства.

Новини за темою: Саакашвілі вже подав клопотання про скасування заборони на в’їзд до України

У квітні колишній президент Грузії і екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі прокоментував заяву Держприкордонслужби про заборону йому в’їзду в Україну, підкресливши, що він іншої відповіді й не очікував і готовий потерпіти.

Разом з тим, наприкінці квітня Президент РФ Володимир Путін заявив, що екс-президенту Грузії Михеїлу Саакашвілі необхідно повернути українське громадянство.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua