Україна і світ

Адресуйте скарги Кремлю: Кулеба росіянам, які засмучені можливою забороною на поїздки в ЄС

Росіяни, які засмучені через перспективу заборони на туристичні поїздки до Європи, можуть адресувати свої скарги Кремлю і тим 70% громадян РФ, які підтримують війну проти України.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Він наголосив, що ніхто не пропонує заборонити в’їзд за шенгенськими візами тим росіянам, яким може знадобитися притулок чи гуманітарна допомога.

Нагадаємо, 26 липня голова МЗС Естонії Урмас Рейнсалу повідомив, що його відомство працює над пропозиціями для Європейського Союзу щодо припинення видачі шенгенських віз громадянам РФ.

Він назвав неприйнятною ситуацію, за якої росіяни масово подорожують до ЄС, коли в Україні через російські обстріли гинуть діти.

11 серпня стало відомо, що Естонія закриває кордони для громадян Росії із шенгенськими візами. Але це не стосується віз, виданих іншими країнами Шенгенської угоди.

Водночас Чехія, яка зараз головує в Раді Євросоюзу, запропонує державам-членам блоку наприкінці серпня розглянути заборону видачі віз для громадян РФ.

Міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський повідомив, що це рішення могло б увійти до нового пакету санкцій ЄС проти Росії.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-08-13 18:04:25

Магазин Автозапчастин м.Ніжин