Україна і світ

Адмінсуд відкрив провадження про заборону виїзду з України для 180-ти топ-чиновників

Суд буде розглядати справу в порядку спрощеного позовного провадження

Джерело: 112.ua

Адмінсуд відкрив провадження про заборону виїзду з України для 180-ти топ-чиновників

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Національної поліції, СБУ та Адміністрації Державної прикордонної служби про заборону після проведення парламентських і президентських виборів виїзду з України 180 топ-чиновників, повідомляє “Судова влада України”.

Суд буде розглядати справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність силовиків щодо незастосування всіх заходів для захисту нацбезпеки та протидії організованій злочинності з боку політиків, які, на думку позивача, могли здійснювати корупційні злочини.

Новини за темою: Посадовця Закарпатської ОДА викрили при отриманні 400 дол. хабара

Серед третіх осіб, крім президента України Петра Порошенка, спікера парламенту Андрія Парубія та прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана позивач вказав більш 50 народних депутатів президентської фракції, більше 40 членів уряду, голови правління НАК “Нафтогаз України”, а також суддів Верховного Суду та члени вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Новини за темою: Обшуки в ДФС Львівської обл.: Посадовці причетні до роботи конвертцентру з місячним обігом понад 500 млн грн

Раніше в Україні змінили правила виїзду дітей за кордон.

Джерело: www.112.ua