Україна і світ

Адміністратора готелю “Токіо Стар” взяли під домашній арешт

Жінці змінили запобіжний захід та звільнили з-під варти
Адміністратора готелю “Токіо Стар”, внаслідок пожежі в якому загинуло 9 людей, звільнили з-під варти та взяли під домашній арешт. Про це повідомляє прес-служба Київського районного суду Одеси. 

Жінці змінили запобіжний захід. Підозрювана у порушенні вимог пожежної безпеки буде під домашнім арештом з 10 вечора до 6 ранку. 

“Водночас на неї покладені наступні обов’язки: прибувати за першою вимогою до слідчого, прокурора та суду; знаходитись за місцем проживання у період з 22 до 06 години; здати на зберігання паспорт для виїзду за кордон та утриматися від спілкування із підозрюваними, свідками та потерпілими у кримінальному провадженні”, – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, в ніч проти 17 серпня в одеському готелі “Токіо Стар” сталася пожежа, внаслідок якої загинуло дев’ятеро осіб, ще дев’ятьох госпіталізували. Серед загиблих – 10-літня жителька Сум та її матір, громадянка Австралії, жителі Дніпра, Києва, Одеської області. Згідно з результатами судово-медичного обстеження, причина смерті всіх загиблих – отруєння продуктами горіння. Власника готелю, підприємця Вадима Чорного, 20 серпня було взято під варту Київським районним судом Одеси.

Згідно з рішенням суду, старшому адміністратору готелю Ірині Паровик обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 18 жовтня. Альтернативи застави не передбачено. Сама підозрювана під час засідання стверджувала, що пожежна безпека не входила до її функціональних обов’язків. Адміністратор мала забезпечувати тільки порядок і чистоту в приміщеннях. Жінка є матір`ю двох малолітніх дітей (2014 і 2017 р.н.).

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close