Україна і світ

Адміністрація президента не дзвонитиме в правоохоронні органи з проханням заарештувати кого-небудь, – Богдан

Чиновник зазначив, що при відсутності адміністративного тиску закон буде саморегулюватися

Джерело: 112.ua

Адміністрація президента не дзвонитиме в правоохоронні органи з проханням заарештувати кого-небудь, - Богдан

З адміністрації президента України не будуть надходити дзвінки до правоохоронних органів з наказами про арешт будь-кого. Про це заявив глава адміністрації президента України Андрій Богдан у ефірі “112”. 

“Я скажу вам, як професійний адвокат, який займався різними кримінальними справами при різних владах: якщо немає адміністративного тиску зверху, не потрібно нашу думку нікому передавати, таке кримінальна справа розвалиться за три секунди і нам для цього нічого не потрібно”, – сказав чиновник.

Новини за темою: Гроші та заслуги не допоможуть уникнути покарання за вчинення злочину, – Богдан

Він підкреслив, що не буде дзвінків з адміністрації президента в правоохоронні органи з наказами заарештувати будь-яку людину.

Новини за темою: Богдан про “червоні лінії” в перемовинах щодо Донбасу: Ми повинні шукати компроміс, але територіями не торгуємо

“Єдине, що ми можемо вам обіцяти, ми точно не будемо дзвонити з криками “того арештуй, того відпусти”, а закон починає тоді саморегулювання”, – зазначив Богдан.

Глава Адміністрації президента Андрій Богдан прийшов на ефір телеканалу “112” через кілька хвилин після свого призначення.

Разом з тим, Богдан заявив, що припиняє свою адвокатську діяльність.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua