Україна і світ

Адель, Pink, U2, The Rolling Stone та інші зірки виступлять на концерті на підтримку України

Співачки Адель, Pink, гурти U2, The Rolling Stone, The Killers, музикант Пол Маккартні та інші світові зірки виступлять на концерті на підтримку України. Він відбудеться 24 червня і стане меседжем кривавому диктатору Володимиру Путіну.

Як повідомляє джерело, багато хто з цих зірок уже дав свою згоду взяти участь у благодійному концерті.

– Це буде грандіозно. Це буде величезний, справжній A-list концерт у глобальному масштабі. Він планувався давно, і тепер призначено дату на стадіоні Вемблі. Звісно, існує розуміння того, що залучити багатьох суперзірок не вдасться у відносно короткі терміни. Але організатори оптимістичні в тому, що деякі з тих, із ким вони вели переговори, уже дали свою згоду, – розповів інсайдер.

Він також додав, що для таких зірок, як U2 і Bono, які публічно висловлюють свою думку про повномасштабну війну, це чудова нагода продовжувати нагадувати світові про всю серйозність ситуації в Україні.

Зараз дивляться

– Подія такого масштабу може чинити реальний політичний тиск і на росіян. Єдиним недоліком є те, що дата збігається з фестивалем Гластонбері, і виключають виступ деяких гучних імен, але лайн-ап безумовно буде доволі особливим, – наголосив інсайдер.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-06 12:48:19

Магазин Автозапчастин м.Ніжин