Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Аби відшукати пориви: з 1 червня у Чернігові перевірятимуть теплові мережі

Аби відшукати пориви: з 1 червня у Чернігові перевірятимуть теплові мережі

У Чернігові з 1 червня розпочнеться перевірка готовності системи централізованого теплопостачання до наступного опалювального сезону.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

Необхідність такої перевірки пов’язана з пошуком поривів, яких може виявитися багато після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у період облоги Чернігова. 

Для кожного району і будинку тепловими та житловими організаціями будуть розроблені графіки перевірки, згідно з якими в будинкові мережі будуть подавати теплоносій з відповідним тиском. Ці графіки будуть вивішені на дверях під’їздів.

Мешканцям у цей час потрібно буде уважно слідкувати за тим, чи не з’явилися будь-які ознаки витоків води з тепломереж у їхніх чи сусідніх квартирах. У таких випадках треба буде одразу ж повідомляти про це в ЖЕК, колл-центр або теплову організацію – щоб вони вимикали і починали ремонтувати теплову систему.

Бажано буде залишатися вдома або на зв’язку, щоб оперативно дати доступ до своїх квартир аварійним службам у разі пориву труб.

Чернігівцям, які виїхали з міста, потрібно передати ключі сусідам або іншим довіреним особам, які зможуть у разі витоку води пустити аварійні бригади до помешкань. Якщо такого доступу не буде, двері будуть відкриватися спільно з поліцією.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.05.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь