Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

А ви вже оцінили переваги нового освітлення на Однорядній?

Основне призначення вуличного освітлення – це освітлення тротуарів, вулиць міста та магістралей в темний вечірній і нічний час доби. Основні прилади, які застосовуються з цією метою – вуличні ліхтарі. Вони повинні мати великий коефіцієнт розсіювання. Їх розміщують високо над землею для того, щоб розсіяне світло освітлювало якомога більшу територію. Монтаж нових ліній вуличного освітлення має під собою цілий ряд важливих соціальних аспектів. Адже, добробут населення, безпосередньо, залежить від стану економіки і раціонального використання ресурсів. У темний час доби яскраво освітлені вулиці надають населенню почуття впевненості. З настанням вечора, громадяни можуть продовжувати вести активний спосіб життя і відвідувати місця проведення дозвілля в неробочий час.

Працівниками цеху з освітлення вулиць Ніжина на чолі з головним енергетиком Віталієм Оленченко, продовжується кропітка робота з монтажу нових ліхтарів на маленьких вулицях у “спальних” районах міста. Цього разу, черга дійшла й до маленької вулиці з красномовною назвою Однорядна. Вона розташована у мікрорайоні “Мигалівка”, а освітлення в темну пору доби має дуже важливе значення, бо цією вулицею йдуть до школи діти, хворі йдуть до пункту сімейної медицини, також, багато мешканців йдуть цією вулицею до залізничної платформи.

Раніше по вулиці Однорядна існували декілька старих, іржавих вуличних ліхтарів, які періодично виходили з ладу та давно потребували заміни і, дочекались. Бригадою електриків комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” по всій довжині вулиці Однорядна було змонтовано нове та сучасне вуличне освітлення. У ході робіт було демонтовано 12 старих ліхтарів та встановлено 23 траверси, 23 нових світлодіодних ліхтарі марки ST-30 і підвішено 250 метрів кабелю живлення.

Відтепер і вулиця Однорядна засяяла по-новому, а мешканці вулиці та перехожі зможуть гідно оцінити всі переваги сучасного вуличного освітлення.

Unenizh.org.ua
2021-11-25 16:38:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин