Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

А ви ще не знаєте, що сталось на вулиці 30 Років Перемоги?

Основне призначення вуличного освітлення – це освітлення тротуарів, вулиць міста та магістралей в темний вечірній і нічний час доби. Основні прилади, які застосовуються з цією метою – вуличні ліхтарі. Вони повинні мати великий коефіцієнт розсіювання. Їх розміщують високо над землею для того, щоб розсіяне світло освітлювало якомога більшу територію. Монтаж нових ліній вуличного освітлення має під собою цілий ряд важливих соціальних аспектів. Адже, добробут населення, безпосередньо, залежить від стану економіки і раціонального використання ресурсів. У темний час доби яскраво освітлені вулиці надають населенню почуття впевненості. З настанням вечора, громадяни можуть продовжувати вести активний спосіб життя і відвідувати місця проведення дозвілля в неробочий час.

Питання сьогодення – освітлення вулиць, які знаходяться в так званих “спальних” районах Ніжина, стоїть дуже гостро! Ці вулиці раніше зовсім не мали ні вуличних ліхтарів, і навіть, не мали самої лінії живлення освітлення. Однією з таких вулиць, є вулиця названа в честь річниці 30 років перемоги у Другій світовій війні. Вулиця знаходиться паралельно вулиці Челюскіна, майже на виїзді з міста, і мешканці довго ходили по 30 Років Перемоги у суцільній темряві та терпляче чекали змін. І от ці зміни настали!

Працівниками цеху з освітлення вулиць міста, комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» зроблено черговий внесок у скарбничку загального освітлення вулиць Ніжина. По вулиці 30 Років Перемоги проведено повний монтаж нової лінії освітлення. Під час монтажу було встановлено 12 світлодіодних ліхтарів, 12 металевих траверс та підвішено 600 метрів кабелю живлення. Крім того, за ініціативи самих мешканців, було встановлено 1 додатковий ліхтар та підвішено 200 метрів кабелю.

Комунальним підприємством «ВУКГ» зроблено черговий і важливий крок заради покращення освітлення на вулицях Ніжина, що неодмінно вплине на комфортне та безпечне пересування цією вулицею мешканців у вечірній час.

Unenizh.org.ua
2021-10-07 11:28:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин