Одна людина загинула, ще четверо травмовані: наслідки російського обстрілу Сумщини

російські війська атакували Сумщину, найбільше ударів припало на Роменську громаду. Загинула жінка, ще четверо зазнали травм.
Про це повідомили в ДСНС України.
Окупанти продовжують обстрілювати Сумську область, завдаючи ударів по житлових кварталах та цивільній інфраструктурі.
Найбільше ударів ворог завдав по Роменській громаді. Під прицілом опинилися житловий сектор та об’єкти цивільної інфраструктури. Рятувальники одночасно працювали на трьох різних локаціях, ліквідовуючи наслідки російських атак.
У Сумській громаді внаслідок обстрілів спалахнули приватні житлові будинки та господарські споруди. Надзвичайники оперативно локалізували та ліквідували всі пожежі.
Як повідомляла АрміяInform, росія завдала кількох авіаударів по Слов’янську на Донеччині, пошкодивши десятки житлових будинків і цивільну інфраструктуру.


































