Удари по аеродромах у Донецьку та Приморсько-Ахтарську: ГУР уразило пускові установки БПЛА та дві РЛС

ГУР уразило пускові установки БПЛА та дві російські РЛС на аеродромах у Донецьку й Приморсько-Ахтарську.
Операцію провели воїни Департаменту активних дій та Департаменту безпілотних систем ГУР МО України.
На двох аеродромах розвідники уразили місця зберігання та запуску ударних безпілотників. Йдеться про летовище в тимчасово окупованому Донецьку та аеродром у Приморсько-Ахтарську в рф.
За даними ГУР, на території аеродромів пошкоджено пускові установки БПЛА та наземні елементи комплексів управління. На місцях уражень виникли пожежі.
Крім того, у районі аеродрому в Приморсько-Ахтарську уражено дві російські радіолокаційні станції — 55Ж6У «Небо-У» та 55Ж6УМ «Ніобій».
У ГУР зазначили, що удари по інфраструктурі запуску російських ударних дронів та засобах радіолокаційного виявлення триватимуть.




























