Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Україна долучилася до навчань НАТО Baltic Trust 2026

3–14 серпня Україна долучилася до навчань НАТО Baltic Trust 2026 у Латвії, присвячених протидії дронам та загрозам, пов’язаним із використанням БАС.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

Навчання об’єднали близько 650 учасників із 24 країн.

Військовослужбовці, фахівці та представники промисловості разом випробовували нові технологічні рішення в умовах, наближених до сучасного оперативного середовища.

У центрі Baltic Trust – не окремі технології, а їхня здатність працювати як єдина система.

Учасники перевіряли, як засоби виявлення, системи командування і управління та засоби протидії БАС (безпілотних авіаційних систем) можуть обмінюватися даними, формувати спільну оперативну картину та забезпечувати скоординоване реагування.

Такі навчання допомагають оцінювати технології безпосередньо в польових умовах, виявляти їхні обмеження та вдосконалювати рішення відповідно до реальних оперативних потреб.

Спільне випробування та інтеграція таких рішень допомагають перетворювати технологічні інновації на практичні спроможності, що посилюють готовність і колективну оборону.

Сотня військових психологів завершила навчання з EMDR-терапії
Сотня військових психологів завершила навчання з EMDR-терапії

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Back to top button