Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Генеральний штаб повідомив подробиці ураження центру космічного зв’язку в Московській області

В ніч на 22 червня 2026 року Сили оборони України завдали ударів по Центрі космічного зв’язку «Дубна» у Московській області.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

З’явилися нові підтвердження результатів ураження в ніч на 22 червня 2026 року Центру космічного зв’язку у Московській області.

Додатковим аналізом даних підтверджено влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV, що використовується для супутникового зв’язку, а також у технічну будівлю поряд із цією антеною.

Окрім того, підтверджено ураження Головного виробничо-адміністративного (апаратно-програмного) корпусу з частковою руйнацією однієї з стін. Цей корпус містить у собі центральну апаратну ліній зв’язку, обладнання Наземного комплексу управління та Центральний пульт управління супутникової мережі.

Зазначений об’єкт у місті Дубна — найбільший наземний комплекс супутникового зв’язку в росії. Центр використовується для військового зв’язку, керування супутниковими ретрансляторами, які застосовуються міноборони рф для зв’язку, розвідки та координації військ.

Сили оборони України продовжать системно знижувати спроможності російського агресора щодо ведення війни проти України.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Back to top button