Місто і регіон
Пішов рибалити і потонув: подробиці загибелі підлітка на Чернігівщині

23 червня о 18:20 до поліції надійшло повідомлення про те, що на водоймі поблизу села Шибиринівка Михайло-Коцюбинської громади зник 14-річний хлопець, який пішов на озеро рибалити.
Про це повідомляє поліція Чернігівської області на сайті, пише Челайн
На місце події негайно прибули медики швидкої медичної допомоги, слідчо-оперативна група, ювенальні поліцейські, співробітники ДСНС.
На жаль, тіло дитини виявили в озері.
Наразі співробітники поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до трагедії.
Читати ще: На Ніжинщині поліцейські розшукали зниклого 8-річного хлопчика
Джерело: mynizhyn.com
2026-06-24 08:27:23





























