Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На фронті і в тилу: у травні понад 31,5 тисяча окупантів було ліквідовано і важко поранено

Ілюстративне фото

За минулий місяць Сили оборони ліквідували або важко поранили 31 530 російських військових і завдали вдвічі більше ударів на відстані понад 50 кілометрів.

Про це повідомив 5 червня Міністр оборони України Михайло Федоров.

«Продовжуємо виснажувати ворога одночасно в трьох доменах — у небі, на землі та в економіці.
Дедалі більше ворогі помирає за кілометри від наших позицій, і кожна з цих втрат верифікована на відео», — зазначив Михайло Федоров.

Він нагадав про завдання Президента масштабувати ураження ворога на відстані від 20 до 150 кілометрів від лінії бойового зіткнення.

«Удвічі зросла кількість уражень ворожих цілей на відстані понад 50 км від ЛБЗ. Також маємо рекордні показники зі знищення автомобільної та мототехніки ворога», — зауважив Михайло Федоров.

За його словами, знищення логістики, транспорту та складів змушує суттєво шкодить наступальним планам ворога і примушує зосереджуватися на обороні власних тилів.

Є успіхі і в повітряному домену: у травні було збито рекордну кількість ударних БПЛА росіян типу «Шахед».

Хоча окупанти запустили по Україні понад 10 тисяч ударних дронів, що на чверть більше, аніж у квітні, кількість збитих БПЛА збільшилася на половину. При цьому суттєву кількість «Шахедів» уразили наші зенітні дрони.

Так само дрони працюють і на землі, де за місяць НРК здійснили понад 14 тисяч виїздів, під час яких забезпечували логістику бійцям на передовій та евакуювали поранених. В середньому НРК виконували 455 місій на день, що дозволило зберегти велику кількість особового складу.

«єБали дають змогу ухвалювати рішення на основі верифікованих даних з поля бою. Ми бачимо в режимі реального часу, які підрозділи, технології і тактики дають найкращий результат — і швидко масштабуємо їх на все військо.

Дякую кожному військовому за результат. Ви не лише знищуєте ворога, а й формуєте нову доктрину ведення війни в режимі реального часу», — підсумував Михайло Федоров.

Як повідомляла АрміяInform, Україна узгодила з Норвегією пріоритети перед «Рамштайном».

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Back to top button