«Навіть не флаговтик, а розбудова віртуальної реальності»: на Сумщині росіяни систематично вигадують перемоги

На Північно-Слобожанському напрямку окупанти займаються інфільтраціями та конструюванням вигаданої реальності.
Про це в етері Армія TV розповів Сергій Дібров, спікер 21-ї окремої механізованої бригади.
За його словами, у районі відповідальності бригади ворог не вигадує нових тактик. Інфільтрація піхоти — головна і найбільш дієва його практика. Тут окупанти використовують «одноразову» піхоту з колишніх ув’язнених, однак штурми не мають жодного результату. Найімовірніше, саме тому, зауважив Дібров, росіяни почали фантазувати.
«Перший раз — це випадковість, другий — це збіг, а третій — це система. От у нас вже друге село в Сумській області „в усному режимі“ захоплене росіянами. Перше було Миропілля, на початку травня, а зараз повідомили, що вони захопили село Запсілля. Це була дуже така дивна новина, особливо для наших бійців, які в цьому Запсіллі перебувають. Тобто, це навіть не флаговтик, це повністю розбудова віртуальної реальності», — зазначив спікер 21 ОМБр.
«Одноразових» російських штурмовиків, розповів Дібров, регулярно беруть у полон. У полоні ті зазвичай дивуються.
«Спілкувався з полоненими. Всі вони кажуть, що ставлення до них в українському полоні краще, ніж від власних командирів. У підрозділі вони почували себе худобою, яку гонять на убій. Людське ставлення їх дивує. Вони всі ув’язнені, вони всі підписали контракти в колоніях або в СІЗО. Контингент дуже специфічний, але все одно враження від перебування в полоні у всіх однакове», — розповів Сергій Дібров.
Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку тривають хвилі атак росіян, проте до позицій Сил оборони доходять одиниці.





























