Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Збили першого «Шахеда-матку»: російський ударний дрон не доніс на собі 2 FPV-дрони

Колаж 412-ї бригади

Пілоти антишахедного батальйону Darknode 412-ї бригади безпілотних систем Nemesis збили нову ворожу ціль.

Про це батальйон повідомив 10 березня на своїй сторінці.

«Shahed — це не просто дрон-камікадзе. Це багатоцільова платформа, яку ворог адаптує під різні засоби ураження і нові сценарії атаки.

Цієї ночі в нашому небі, зʼявилась нова серйозна загроза: два FPV-дрони на борту Shahed. Виконувала ця «Герань-2» (російська назва Shahed) розвідувальну місію, чи мала завдавати чергового удару, ми не знаємо, оскільки ціль була успішно ліквідована нашим екіпажем», — повідомили у Darknode.

У батальйоні зазначають, що різноманіття знищених модифікацій «Шахеду» щоразу нагадує, що ворог не збирається відступати.

«Але і ми стаємо дедалі сильнішими. Кожна така ціль — це збережені життя та вцілілі міста. Ми здатні ефективно протидіяти новим і ускладненим загрозам, бо нам є кого захищати.

Darknode — на варті ваших світанків!», — запевнили у батальйоні.

Як повідомляла АрміяInform, бомбери 412-ї бригади безпілотних систем Nemesis зробили підбірку знищень ворожих дронів на землі.

 

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Back to top button