Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

МОУ: виплати «бойових» за січень почнуться відзавтра

Найближчими днями усі військовослужбовці, хто мав у лютому отримати додаткові виплати, побачать їх на своїх рахунках.

Сьогодні, 25 лютого, Міністерство оборони України в повному обсязі спрямувало весь необхідний фінансовий ресурс військовим частинам.

Про це йдеться в повідомленні МОУ у телеграм-каналі.

Відповідні роз’яснення щодо виплати бойових за січень 2026 року надав Департамент соціального забезпечення Міністерства оборони.

«Найближчими днями усі військовослужбовці, хто мав у лютому отримати додаткові виплати, побачать їх на своїх рахунках. Виплати почнуться відзавтра», — повідомили в департаменті.

Нагадаємо, в Українському війську передбачена система додаткових винагород тим, хто служить на передовій або виконує завдання як у зоні бойових дій, так і поза її межами.

Залежно від місця несення служби та виконуваних завдань, українські військові додатково можуть отримувати 30, 50 та 100 тисяч гривень.

Крім того, ще 70 тисяч передбачено для тих, хто безпосередньо виконує бойові чи спеціальні завдання на лінії зіткнення з ворогом або в його тилу. Ця доплата не замінює «бойових», а є додатковою до них.

Кому та як нараховують «бойові» виплати АрміяInform детально розповідала у своєму матеріалі.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Back to top button