Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

«Ціль з’явилася раптово і за мить була знищена» — Андрій про свій перший збитий БПЛА

Військовослужбовець Андрій. Фото 831-ї Миргородської бригади тактичної авіації.

Андрій коригує напрямок вогню у складі розрахунку зенітної установки.

Історію бійця оприлюднили на сторінці 831-ї Миргородської бригади тактичної авіації.

У руках планшет — його головний інструмент. На екрані — курс, швидкість і напрямок ворожих безпілотників. Усе чітко, без емоцій. Кожен просто робить свою роботу.

Але варто лише оголосити повітряну тривогу і разом із хлопцями на позицію виходить він — рудий кіт, який мовчки сідає поруч із зенітною установкою і завмирає, наче теж заступає на чергування.

Військові ЗСУ в засобах індивідуального захисту.
Сила оборони — не лише в техніці. Вона в людях — тих, хто тримає стрій. Фото 831-ї Миргородської бригади тактичної авіації.

Свій перший збитий безпілотник Андрій пам’ятає добре.

«Ціль з’явилася раптово  і за мить була знищена. Загалом підрозділи, в яких я служив, знищили понад десяток ворожих БПЛА», — каже боєць.

Кожна така ціль — це врятовані життя. І щоразу після влучного пострілу кіт, здається, так само уважно вдивляється в небо разом із воїнами.

Зараз Андрій служить в одному екіпажі з Валерієм — досвідченим військовим, який у строю з 2003 року.

За його словами, на позиції важливе все: злагодженість, довіра, підтримка. І навіть отой «рудий хвіст» поруч — теж частина цієї маленької бойової родини.

Кіт не йде, поки не пролунає відбій. Чекає разом із ними. Сидить поруч у тиші після адреналінового сплеску. Наче сторожує спокій.

Рудий кіт на позиції захисників неба.
Рудий не йде, поки не пролунає відбій. Фото 831-ї Миргородської бригади тактичної авіації.

Ворог щодня намагається атакувати українські міста. Але на варті неба стоять такі воїни і навіть їхній рудий талісман.

Бо сила оборони — не лише в техніці. Вона в людях — тих, хто тримає стрій. І в тих, хто мовчки сідає поруч, коли починається бій.

Як повідомляла АрміяInform, у перші дні вторгнення ворог намагався знищити позиції його зенітного ракетного комплексу.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Будівельні матеріали м.Ніжин

Композитна сітка – майбутнє армування бетону
Екструдований пінополістирол. Що варто знати?
Альта-Профиль — якісний сайдинг для довговічного фасаду
Клея для плитки: класифікація та сфера застосування
Будівельні матеріали м.Ніжин “Мегабуд”
Як обрати профіль для гіпсокартону?
Як вибрати ідеальний генератор для вашого дому: Основні поради
Таємниці монтажної піни: Що варто знати перед використанням
Сітка рабиця: Чому це оптимальний вибір для огороджень
Покрівельні рішення нового покоління: Чому варто обрати Єврорубероид Світондейл
Що таке базальтова вата?
Водостічні системи Rainway, це ідеальне рішення. Особливості та переваги
Чому варто обрати шифер IFCEM HТ: Переваги волокнистоцементних листів
Характеристики OSB плит: Все що потрібно знати для успішного будівництва
Що таке газоблок Стоунлайт? Технічні характеристики та де купити.
Як обрати найкращий пінопласт для утеплення стін: порівняння марок та щільності
Як правильно вибрати цемент для будівельних робіт?
Гіпсокартон Кнауф: Чому це вибір професіоналів у будівництві
Back to top button