«Намагалися підтягнути реальність до заяв, і зробили гірше» — в Куп’янську за ворожими диверсантами полюють українські дрони

У Вовчанську є просування ворога. В Куп’янську ж навпаки — українські дрони потроху знищують залишки ворожих диверсантів на вулицях міста.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів Віктор Трегубов, начальник управління комунікацій Угруповання об’єднаних сил.
За його словами, росіяни намагаються закріпитися на руїнах Вовчанська. Залишаються українські позиції у південних та західних районах, проте будівель, за які взагалі можна зачепитися, там небагато.
«Трішечки проблемно з погодою. Чому росіяни мають змогу наступати? Чому вони мають змогу вести інфільтраційні дії? Це тому, що зараз дрони використовуються трішки обмежено, тому росіяни реалізують свою перевагу в живій силі», — зазначив начальник управління комунікацій Угруповання об’єднаних сил..
В Куп’янську ж все оптимістичніше, зауважив Трегубов. Там росіяни досі присутні в північній частині міста. Щоправда їх там все менше.
«Там вони поволі знищуються українськими БПЛА та, в принципі, українськими контрдіями. Росіяни там сильно поспішили, і сильно переоцінили свої сили, по-перше. По-друге, потім намагалися якось підтягнути реальність до власних заяв, і зробили тільки гірше», — констатував Віктор Трегубов.
Раніше АрміяInform розповідала, на Придніпровському напрямку ворог атакує під час сприятливих природних умов. Намагається витіснити піхотинців Сил оборони з лівого берега Дніпра та атакувати острови.





























