Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Близько 20 людей постраждало внаслідок російських ударів по Дніпровщині

Наслідки ворожих ударів по Дніпровщині в ніч на 23 листопада 2025 року. Фото Дніпропетровської ОВА

Окупанти завдали ударів по Дніпру, Синельниківському та Павлоградському районах, Нікополю.

Про це вранці 23 листопада повідомив тво начальника Дніпровської військової адміністрації Владислав Гайваненко.

«Безпілотниками атакували область росіяни. За інформацією ПвК, 15 з них знищили. Втім, є і наслідки ворожого терору», — написав Владислав Гайваненко.

У Дніпрі через нього постраждали 14 людей. Серед них 11-річна дівчинка.

Зайнялися балкони у дев’ятиповерхівці та прибудова до приватного будинку. Серед понівеченого й 6 машин.

Дісталося також Васильківській та Зайцівській громадам Синельниківщини. Там 2 поранених. Вогнем охопило 3 оселі місцевих. Його надзвичайники приборкали.

У Павлоградському районі без потерпілих. Зачепило інфраструктуру та гаражі.

Продовжував противник гатити й по Нікопольщині. FPV-дронами та з важкої артилерії бив по райцентру, Покровській, Мирівській, Марганецькій громадах.

У самому Нікополі постраждали 41-річна жінка та двоє хлопців 14 і 16 років. Оговтуватися вони будуть вдома.

Пошкоджені інфраструктура та заправка.

Як повідомляла АрміяInform, минулої доби внаслідок російської агресії на Херсонщині шестеро людей дістали поранення.

 

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Back to top button